Для чого господині складають одяг в морозильну камеру?

Свіжий одяг буває потрібен в екстреному порядку.

Як освіжити речі і повернути їм чистоту за пару хвилин, не вдаючись до прання.

У тебе дуже серйозна зустріч, і немає часу змінити сорочку, а ти відчуваєш, що твоя вже недостатньо свіжа? Можливо, прийшли неждані гості, а улюблена футболка не першої свіжості? А може, друзі раптово запросили зустрітися в місті, а блузка або плаття в кінці дня не дуже приємно пахне? Але ж хочеться, щоб протягом дня на нас був свіжий одяг, інформує Ukr.Media.

У житті кожної людини неодноразово трапляються ситуації, коли в конкретний момент часу необхідна саме ця річ гардероба, а вона вже відкладена для прання. Цикл прання в пральній машині займає від пів години до трьох годин часу, а якщо до цього додати час сушіння і прасування, то вийде цілий день. А часу зовсім немає. Що ж робити в таких непередбачених ситуаціях?

Є кілька експрес-методів, які допоможуть повернути речам свіжість швидко і бюджетно.

Свіжий одяг

  • Харчова сода. Цей метод відрізняється своєю простотою і бюджетністю. Сода прекрасно нейтралізує запах поту та інші неприємні запахи, а ще швидко вбирає вологу, що дозволяє повернути одягу свіжість. Необхідно в паперовий або бавовняний мішечок покласти пару чайних ложечок соди і загорнути його в одяг, якому необхідна чистка. Звертайте так, щоб одяг не сильно пом'явся. Почекайте 10 хвилин, і можна сміливо надягати одяг.
  • Кавові зерна. Цей спосіб підійде кавоманам. Крім того, що кава так само прекрасно поглинає неприємні запахи, як сода, вона ще й дарує одягу приємний кавовий аромат. Принцип дії такий же, як і з содою. Акуратно згорніть одяг з мішечком із зернами і почекайте деякий час.
  • Морозильна камера. Неприємний запах поту на одязі з'являється через рясне розмноження бактерій. Низька температура морозильної камери знищує ці самі бактерії і не дає їм можливості розвиватися далі. Для того, щоб повернути одягу свіжість, просто складіть його в поліетиленовий пакет. Потім покладіть на кілька годин в морозильну камеру. Навіть якщо половина морозилки зайнята продуктами, для одягу трохи місця завжди знайдеться. Тільки будьте обережні, такий спосіб підходить для одягу з більш щільної тканини. Білизну або футболку з тонкої тканини можна зіпсувати.
  • Освіжувач тканини. Можна приготувати освіжувач для тканини власноруч. Його зручно брати з собою на роботу або в поїздку. У ємність з пульверизатором налийте воду, додайте трохи лимонного соку і кілька крапель улюбленого ефірної олії.

    Для застосування виверніть одяг навиворіт, розкладіть на рівній поверхні, збовтай рідину, щоб всі інгредієнти добре перемішалися. Далі на відстані близько 15 см розпиліть над одягом. Одяг буде свіжий і без сторонніх запахів.

  • Звичайно, найефективніший спосіб зберегти якість одягу — це регулярне повноцінне прання у відповідному режимі пральної машини. Але в житті бувають абсолютно непередбачені ситуації.

    Джерело