Чтобы стать автором достаточно или зарегистрироваться

Дніпропетровські спортсмени змагаються в Запоріжжі

Олександр, 1161
Дніпропетровські танцювальники та спортсмени вирішили позмагатись за високі нагороди в запорізькому двомісячному Фестивалі Здоров'я
Протягом жовтня-грудня 2014 на дітей, молодь та дорослих як з числа звичайних городян, так й осіб з особливими соціальними та фізичними потребами з числа мешканців та гостей Запоріжжя, очікують танцювально-оздоровчі флешмоби та майстер-класи, творчі зустрічі з професійними спортсменами, дефлімпійцями та паралімпійцями, спортивні фотовиставка “Краса здоров’я й руху” та змагання з футболу, баскетболу, спортивного орієнтування, легкої атлетики та плавання. А для того, аби позитиву й сил вистачала всім запоріжцям та запоріжанкам, для них на вулиці в їхніх районах та мікрорайонах проводитимуть відкриті масові зарядки, а на телебаченні та в соцмережах транслюватимуть відповідні сюжети та передачі.

Участь в проекті в сусідньому обласному центрі виявили й дніпропетровчани — їхні фото також увійшли до спортивної фотовиставки, а зовсім юні танцюристи вже повернулись додому з першого танцювального флешмобу.
Так як програма Фестивалю Здоров'я доволі насичена та охоплює різні вікові та професійні категорії, то хлопці й дівчата з космічної столиці України готуються до Відкритого Чемпіонату з плавання серед дітей з особливими потребами (1 листопада) та серед молоді (29 листопада).
Виборюватимуть дніпропетровчани «золото» та подарунки на Кубку Дніпрогеса — відкритий чемпіонат зі спортивного орієнтування, який відбудеться 26 листопада на острові Хортиця.

Отримати якісний досвід та нові корисні знання в проекті зможуть й починаючі та досвідчені викладачі з фізичної культури обох обласних центрів — в рамках Фестивалю відбудуться Форум з розвитку масових спорту й фізкультури та безкоштовний курс з парамедицини.

фестиваль здоровья запорожья
фестиваль здоровья запорожья
фестиваль здоровья запорожья
фестиваль здоровья запорожья
фестиваль здоровья запорожья
фестиваль здоровья запорожья


Фестиваль Zдоров'я відбувається за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Служби у справах дітей й Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного центру молоді та Національного Олімпійського Комітету України.

Головний Спонсор проекту — Міжнародний Благодійний Фонд Гарних справ. Головний Партнер проекту — Компанія «Caparol»
Організатор проекту — Запорізька Обласна Молодіжна Організація Глухих «Наше щасливе життя» (Голова — Олександр Кахай).
Олександр

Олександр

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
Олександр
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться