Університетські Попелюшки

Наталья, 965
Зануритись в чудову атмосферу танцю і грації, а також відчути себе студентом початку ХХ століття – все це можна було зробити на 5-ому щорічному університетському балу, присвяченому 94-тій річниці Дніпропетровського Національного університету імені Олеся Гончара, що пройшов у стінах Палацу Студентів. Перший з цих балів проходив при відкритті Університету у 1918 році. Тоді, за словами Вадима Стукало ( директора палацу студентів ДНУ), на балу співала відома акторка німого кіно Віра Холодна. Саме ці спогади і змусили організаторів 4 роки тому відновити традицію університетського балу.


Цього ж року студентські пари кружляли залою в різнокольорових сукнях і смокінгах. З університетськими Попелюшками танцювали не лише студенти, а й професори та проректори вишу. Ті ж, хто не вміли танцювати, змогли насолодитися концертом, який зібрав найкращі таланти університету. Відбулися також 2 церемонії вшанування: найкращих викладачів та студентів. В ДНУ є свої відзнаки – звання заслужених професорів вишу, викладачів та наукових співробітників, передбачено навіть підвищення зарплати за особливі заслуги. 24 студенти отримали іменні стипендії Вченої Ради. І професори і молодь зізнаються, що задля цього довго та наполегливо працювали.

« Для мене це велика честь – бути однією із 24 найкращих студентів університету. Адже це не просто «звання відмінника», а неабияка відповідальність, статус, який, безперечно, надихає на досягнення нових висот», — зазначає Каріна Чудновська, студентка факультету систем та засобів масової комунікації, кафедри реклами та піару. Також вона додає, що в цілому атмосфера балу була дуже теплою та приємною.

Говорячи про досягнення працівників та студентів університету, Микола Поляков, ректор ДНУ ім. О. Гончара, відзначив, що лише в цьому році в університеті було 19 захистів докторських і 107 кандидатських дисертацій.
Далі на запрошених чекали пісні, вікторини, покази вечірнього одягу, вибір кращої танцювальної пари, майсер-класи з бальних танців, та, звичайно, святковий торт.
Наталія Крицкова,2012
Наталья

Наталья

Журналист

Добавить в избранное
Автор:
Наталья
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться