Найпрекрасніше почуття «у іншому вимірі»

V_Vesna, 998
Як тільки людина отримує можливість користуватися Інтернетом, то поступово сильніше й сильніше поглинається його «великим павутинням».
Там шукають інформацію, бавляться іграшками, обмінюються фото та звісно ж знайомляться з протилежною статтю.
Тому, видається закономірним, що Інтернет проник і в таку область людських взаємин, як особиста симпатія та любов. Безліч сайтів знайомств пропонують будь-якому охочому знайти собі партнера по спілкуванню і зав'язати стосунки. Якими ж є позитивна й негативна сторона цієї медалі? Розпочнемо з позитивної.
Ви самі обираєте собі співбесідника. Адже на цьому збудований ландшафт цих сайтів — велика кількість кандидатів «на всі смаки». Сидячи біля комп'ютера, у вас є змога зважити всі свої дії до майбутнього об'єкту взаємин. Що стосується глибини почуттів, то воно може захопити не менше, ніж стосунки у реальності. Люди чекають віртуальні зустрічі днями та годинами.
Але негативна сторона є більшою. Спілкуючись за допомогою Інтернету, ми не бачимо співрозмовника, а фотографія його сторінки може не точно передавати зовнішність, або навіть бути чужою. Найчастіше люди видають себе не за тих, ким вони є. І коли настає день реальної зустрічі, або якщо до цього дійде-постає жорстоке розчарування, та воно тим жорсткіше, коли прив'язуєшся до вигаданого образу. Також ваш «вибір» може знаходитися за тисячі кілометрів. Така зустріч дуже проблематична. До негативного додається ще один мінус-психічні розлади. Відсутність Інтернету та так званих «листів» породжують страшенний стрес. За що боролися-те і маємо.
Все буває у світі. Хто знаходить щастя у мережі, а хто ні. Але краще живіть реальністю. Постукайте у ті ж сусідські двері. Зайдіть, наприклад, за цукром. Подивіться один на одного «свіжими» очима, а не крізь «рожеві окуляри». І можливо вас відвідає справжня любов. Тож, подумайте гарно… Всього найкращого вам, користувачі Інтернету!

Соколенко Вікторія, 2012.
V_Vesna

V_Vesna

Молодой журналист. Люблю писать статьи на разные темы. Любимая тематика-культура.

Добавить в избранное
Автор:
V_Vesna
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться