Довгоочікуваний концерт гурту «Кімната Гретхен» із друзями

kat, 2038
Минулої п’ятниці у Дніпропетровську відбувся концерт однієї з популярних місцевих груп. «Кімната Гретхен» зібрала прихильників для презентації нових пісень, які увійдуть до наступного альбому. Чекати на альбом залишилося недовго – лідер групи Антон Кістрін каже: «Бажаємо встигнути до кінця світу». Мабуть тому платівка буде носити апокаліптичну назву «2012».


Разом із «Кімнатою Гретхен» на клубну сцену вийшли ще дві команди – дніпропетровці «Шум Неба» та херсонці «Янсен Кукансен». «Цей концерт – нетривіальна подія. Для нас це можливість побачити друзів з Херсону», — поділився із журналістами своєю радістю Антон. До речі, це був дебют херсонської фанк-групи у Дніпропетровську. Для того, щоб читачі могли яскраво уявити собі яку музику грають обидва дружні колективи вокаліст «КГ» порівняв кожну із відомими світовими музикантами: «“Янсен Кукансен” – це українські Red Hot Chili Peppers, «Шум Неба» — у кожному місті є свій Muse».Обидві дружні групи прийшли не з порожніми руками. Усі бажаючі могли отримати у подарунок диски музикантів. «Шум Неба» презентував свіженький міні-альбом «Галактика», а «Янсен Кукансен» привіз диск з провокаційною назвою «Дупаджонідепа». Вокаліст групи Влад Лось розповів, що у тексті згадуються ще Бред Піт та Том Круз, але Джоні Деп заплатив більше, тому для нього більше реклами.
Визначаючи свою творчість як інді-рок, Антон Кістрін вважає за потрібне пояснити хто може себе ідентифікувати з цим напрямом: «Інді у нашій країні – це люди, які роблять музику за принципом “якщо хочеш зробити щось добре, зроби це сам”».Головною інтригою вечора була презентація спільної роботи «Кімнати Гретхен» і «Янсена Кукансена». На підготовку у хлопців було кілька репетицій. «Причому в прямому ефірі, — додав Влад Лось. – Ця пісня саундтрек до фільму «Ковбої проти прибульців», який не вийшов». Саме це відео з концерту ви можете переглянути просто зараз!

Катерина Колонович
Фото: Сергій Панін

Джерело: Музыкальный мир
kat

kat

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
kat
Теги:

2 комментария

avatar
0 +
Не стоит, по-моему, однотипные посты выкладывать друг за другом.
avatar
0 +
что значит однотипные?
про концерт Арефьевой мы договорились с Надей, что поставим. А этот концерт свежий. Через время уже не будет так интересно.
Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться