Ангажемент на вівторок у суботу

Ирина, 1559
«Дивіться коханим в очі і дайте їм зрозуміти як ви їх кохаєте»
4 квітня 2015 року в Арт-кафе Невідомий Петровський відбувся виступ запального гурту з міста Павлоград – «Ангажемент на вівторок». Безпосереднього перед початком соліст гурту — Юрій Демків, розповів нам про гурт, творчість та плани на майбутнє.— Звідки пішла така незвичайна назва?
— Років, мабуть, 8 назад я гуляв тут у Дніпропетровську, присів відпочити біля хіміко-технологічного університету і познайомився з хлопцем — Максимом (псевдонім — Недіджей), він писав електронну музику. Тож ми з ним розговорилися і я запропонував йому створити який-небудь проект, а то був саме вівторок, так і пішла назва — Ангажемент на вівторок. Але спочатку це був хіп-хоп, а потім підтяглися вже інші музиканти і ми почали грати живу музику, рок.

— Тобто, людей у гурті немало, як приймаєте рішення, та за ким все ж таки «останнє слово»?
— Сам процес виглядає так: я приношу основу, а всі аранжування ми робимо разом. Усі рішення у нас приймаються разом. Все ж таки у гурту є лідер — я (посмішка), але рішення приймаємо колективно. Не можна сказати, що останнє слово тільки за мною, я завжди прислуховуюсь до хлопців. До речі, багато аранжувань робить саме наш басист. Зазвичай, я з ними погоджуюсь.

— Але якщо має місце суперечка, як вирішуєте?
— Як в родині. Буває, погиркалися, а через п'ять хвилин вже все добре. Адже усі дорослі люди, усі розуміють, що гурт, то як справжня сім'я і не можна усе взяти і зруйнувати через якусь суперечку, тим паче такий міцний гурт.

— Що надихає на творчість?
— Сучасність. Тобто, якщо спостерігати за крайніми піснями — це сьогодення, те що відбувається зараз на сході України, усе то гівно що там твориться. Отже зараз нахил в нас йде на патріотичні пісні та тексти які є нині актуальними. Ми спостерігаємо, і бачимо, що після наших концертів хоча б одна людина, але відкриває в собі патріота.

— Чи є люди/гурти які є для Вас прикладом?
— Так, звісно є. Щодо аранжувань в наших піснях, особливо для мене є прикладом гурт Zdob și Zdub. Але це зовсім не означає, що слід передирати їх мелодії. Просто це гурт на який я рівняюся.

— Які Ваші плани на майбутнє?
— Після сьогоднішнього концерту, на кілька місяців припинемо нашу концертну діяльність і засядемо у студії для запису нового матеріалу та розбору задуманого. Але тим не менш, є вже певні замовлення на наші виступи, які ми не можемо проігнорувати.

— Що є щастя для «Ангажементу на вівторок»?
— По-перше, щастя для «Ангажементу на вівторок» це коли після наших концертів люди відкривають для себе наш гурт, нашу музику. А по-друге справжнє щастя для нас це коли ми разом і їдемо десь на концерт. Ми цінуємо саме цей проміжок часу, уривок із життя, коли ми можемо розмовляти про все на світі!


А тим часом шановна публіка вже зібралась і час починати концерт настав. Музиканти подякували своїм слухачам за те, що вони прийшли, і почали музичний вечір. Юрій Демків (соліст) зі сцени сказав, що минулого їх концерту у Дніпропетровську день народження був у басиста – Андрія Резніка, а сьогодні – у саксафоніста, – Ярослава Ніколаєнко. Тож інші музиканти гурту, та фанати привітали їх оплесками.Концерт хлопці розпочали кавером на пісню Venus – «Оксано». Далі пролунала пісня-порада для слухачів. Також лунало багато різних пісень, серед яких: Марш растаманів, Люди-амури, Чупакабра, Пісня про Таю, Файна дівка, та багато інших.
Можна було почути і відомі кавери гурту: кавер на Paparazzi, яку виконує Lady Gaga та Let it be – Beatles. Цікаво та оригінально хлопці поєднали народні мотиви та варіацію на классику року у пісні «Підманули Галю». Наприкінці пісні, вони заграли варіацію на відому Smoke on the water.
«Павлоград – це Україна»
Варто згадати і про патріотичність виконавців. Повертався козаче додому – пісня присвячена воїнам, які нас захищають. Завершили вечір варіантом виконання народної пісні – Чорноморець. Але публіка не хотіла відпускати хлопців так швидко, і вони заграли на біс пісню «Ламбада».
Гурт має чудові аранжування. Усі інструменти чудово взаємодіють між собою. Вони створюють один гарний та якісний звук. Сопілка надає колориту та несподіваності звучанню пісень. Особливе спасибі від авторів, – адептів джазу, за саксофонне соло.
Виконавці весь вечір загравали зі слухачами. Вони підкидали іскринку до зали. На концерті не відчувався плин часу. Гості вечора пішли додому щасливі та задоволені.Ми, в свою чергу, дякуємо хлопцям за чудово проведений час і бажаємо успіхів!

Ірина Слюсарєва, Валерія Самойленко,
для прес-служби Дніпропетровської молодіжної ради.
Ирина

Ирина

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
Ирина
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться