Музика і щирі серця рятують життя

V_Vesna, 1389
На жаль, здоров'я багатьох людей не може бути ідеальним. Сьогодні у світі багато хто хворіє на тяжкі хвороби та потребує дорогокоштуючого лікування. А ціни на останнє досягають космічних розмірів.
Тому всі ми бачимо купу об'яв на всіх ресурсах ЗМІ, закликаючих про допомогу. Хтось відгукується на них і намагається зробити все, щоб вберегти життя людини, хоч вона і незнайома, а хтось ігнорує. Таке становище нашого менталітету лише вводить у сум.

6 жовтня нам випадково випала можливість побувати на благодійному рок-концерті в підтримку Єгора Нізяєва. Захід було організовано молодіжною організацією “Експеримент”.
В ньому приймали участь молоді рок-гурти з Дніпропетровська та Дніпродзержинська: Павло Коробков, УТ-1, Культ Неба, Джероніма та HELLA GOOD.


Молоддю було виконано багато чудових пісень з глибоким злободенним змістом та музикою, що западала у глибоко у душу.
Хоч зараз побутує думка, що рокери ні на що не здатні, крім просто бринькання на купі гетар, та кричання в мікрофон з маханням довгим волоссям… Ні, це далеко не так! Рок-музика – не тільки вище написане, але і своєрідне філософське бачення світу, протест проти неправоти, заклик до благих дій. За допомогою неї об'єднуються тисячі людей у всіх куточках Землі.
Учасники цього концерту це довели. Вони змогли зібрати навколо сцени у парку ім. Глоби хоч і не досить велику, проте пристойну кількість охочих, що не залишилися байдужими і вклали певну суму для порятунку хлопця.


На сцені висіли плакати з реквізитами для перерахування грошей, та поруч знаходилися люди зі спеціальними боксами для пожертв.

У перерві між виступами гуртів на сцену вийшли батьки Єгора, розповіли про його складне становище, та подякували всім, хто прийшов допомогти:
“ В 6 років він отримав діагноз — рак нирки. Йому провели променеву терапію та 23 курси хімічної. Але вилікувавши одне — отримали-інше. Після проведеного лікування стало погано з легенями та виникло серцеве нездужання. Хоч проводилось лікування у кардіолога, самопочуття не ставало кращим. І тому єдиний вихід для одужання- трансплантація комплексу серце-легені. Такі операції в Україні не проводяться. Нас готові прийняти в Центрі Серця (м.Берлін), але кошти не дозволяють. Вартість- 500 000 євро.”
Будь-хто з нас може опинитися на місці Єгора. І дорослий, і малий… За 29 років свого життя він пережив масу мук. Допоможемо йому одужати разом:

Проходити і не помічати проблем інших- не дасть змоги їх оминути. Життя не передбачуване. Допоможи – допоможуть і тобі.

Текст: Вікторія Соколенко
Фото: Наталя Крицкова
V_Vesna

V_Vesna

Молодой журналист. Люблю писать статьи на разные темы. Любимая тематика-культура.

Добавить в избранное
Автор:
V_Vesna
Теги:

2 комментария

avatar
0 +
Во время концерта часто приходилось слышать: «Нее, 500 000 евро это нереальная сумма, никогда не соберете». Отчасти согласен с этими людьми. За один раз такую сумму собрать сложно. Конечно проще говорить «что не соберете», чем взять, и не купив пиво, положить 10 грн в бокс. Наличкой была собрана не очень большая сумма, но лучше быть уверенным, что ты сделал все, что мог для спасения человека. Если твой день прошел так, то значит, день был прожит не зря…
avatar
0 +
Полностью согласна.
Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться