Чтобы стать автором достаточно или зарегистрироваться

Конкурс танцювальних ідей “Way2Dance”

Eclective, 652
Ви хореограф та маєте бажання відзняти собі професійне відео? Долучайтеся прямо зараз до конкурсу «Way2Dance»!

Продакшн-студія «Way2Dance» разом з Bomond Dance School презентують конкурс для хореографів на кращу ідею для відео-кліпу. Саме Вам надається можливість безкоштовно відзняти свій танцювальний проект на професійному рівні.

До конкурсу запрошуються хореографи, танцювальні школи та колективи – будь-які творчі одиниці, що використовують хореографію для реалізації своїх творчих задумок. Конкурсанти не обмежуються ані віком, ані приналежністю до будь-яких танцювальних стилів чи напрямків. Також є вільною форма проекту – твір може мати сюжет, або бути безсюжетним. Дозволяється залучення додаткових мистецьких напрямків, як то вокал, живий звук, малювання чи мульти-медіа але головним виконавчим засобом має бути хореографія. Усі актори, що можуть бути задіяні під час зйомки надаються автором проекту. Конкурсанти мають бути мешканцями Дніпропетровську, або мати можливість жити у місті під час зйомок. Тривалість є обмежена – готовий твір не має перевищувати 5 хвилин. Також не будуть розглядатися проекти з надскладними технічними вимогами (як то підводна чи аеро-зйомка).

Протягом місяця, з 1 по 30 вересня, конкурсанти надсилатимуть свої проекти (див. заявку нижче) на адресу waytwodance@gmail.com. Якщо проект конкурсанта потребує демонстрації, йому буде надана відповідна можливість. Наприкінці місяця з усіх надісланих проектів жюрі обере кращий. Головним критерієм відбору є креативність, оригінальність задуму та професійність виконання. Обраний проект буде безкоштовно відзнято силами продакшн-судії «Way2Dance» та організацій, долучених до цього конкурсу.

Світло, камера, мотор! Вам сподобається результат нашої сумісної роботи.

Для реєстрації на проект вам необхідно відповести на питання, що розміщені за посиланням bomond.in.ua/dance-competition-of-ideas-way2dance/ та відправити відповіді на адресу waytwodance@gmail.com. Додаткову інформацію Ви зможете отримати на сайті www.bomond.in.ua або подзвонивши 050 5901656.
Eclective

Eclective

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
Eclective
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться