Чтобы стать автором достаточно или зарегистрироваться

Безкоштовний майстер-клас для дітей від 3 до 5 років

Eclective, 897
Bomond Dance School запрошує найменших танцівників на безкоштовний майстер-клас!

27 вересня о 12.00 на базі групи дошкільного розвитку «Малятко» танцювальної школи Bomond Dance School пройде безкоштовний майстер-клас з дитячої хореографії. На клас запрошуються діти від 3 до 5 років, формат класу – танцювальний квест. Маленькі танцівники стануть акторами вистави «Подорож по казковій Країні Танцю з жабеням Квакі», де глядачами будуть їх батьки. Майстер-клас відбудеться за адресою вул. Сєрова, 14.

Педагог класу:
Ганна Валеріївна Циган — педагог з 22-річним досвідом викладання. Ганна Валеріївна володіє як класичними, так і новітніми методиками викладання хореографії для дітей дошкільного віку. Постійно вдосконалює методику на семінарах та майстер-класах з дитячої хореографії. У своїй роботі Ганна прагне розкрити творчий потенціал кожної дитини.

Опис класу:
На базі ігро-ритміки (розвиток почуття ритму, рухової координації та пластики рухів під музику) та ігро-гімнастики (класичні та новітні методики розвитку м’язової сили, гнучкості, формування правильної постави) будуть проведені музично-рухливі ігри, що розвивають просторову орієнтацію, вміння взаємодіяти з іншими дітьми, використувати наслідування, та образне порівняння.

Щоб зареєструватись на майстер-клас надсилайте заявки на адресу bomond.school@gmail.com. Додаткова інформація на сайті www.bomond.in.ua та по телефону 050 590 1656.
Eclective

Eclective

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
Eclective
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться