Чтобы стать автором достаточно или зарегистрироваться

«Доки бодай одна ти лишається тут, нам усім залишається писати свої книжки»

Ирина, 1639
Жадан у Дніпропетровську, або як усе було.
Першою Сергій відвідав будівельну академію. Він радісно привітав публіку та зазначив, що він тут перебуває з видавцем – Святославом Померанцевим, а привезена ним книга – «Життя Марії» є особистим щоденником.


Золою лунали нові і вже добре знайомі читачам поезії. Так, поет прочитав:
«Звідки ти, чорна валко, пташина зграє?», «Чого лише не побачиш на цих вокзалах», «Слова, якими можна все пояснити, завжди прості…», «з чого все почалося?»

«Що тримає птахів у повітрі? Очевидно, віра.
Що тримає рибу в ріці? Очевидно, ніжність»


Сергій поділився планами на майбутнє. Зокрема новими піснями на вірші Сергія Вікторовича, які вони виконуватимуть із «Собаками в космосі».

«Радій цій чорній любові у власному тілі. Не дивлячись ні на що. Всупереч усьому.»
Публіка також дізналася про долю іншого вірша: «Декому краще вдаються приголосні, декому голосні». Його теж поклали на музику і зараз виконує гурт Kozak System.

«Що нам потрібно ще, крім добрих вістей?»
Попри проблеми з організацією, автор вів себе шляхетно і продовжував читати свої прекрасні вірші.
Далі студенти мали змогу запитати поета про нього і його творчість. Досить вдалим було питання про концепт втечі, що яскраво представлений у більшості творів Сергія. Поет теж помітив доречність і правильність цього питання. Поет теж помітив доречність і правильність цього питанням — дійсно більшість його героїв кудись йдуть, кидають свої міста. Такий стан речей зумовлений тим, що остання книга була майже повністю написана під впливом війни на сході країни. Тож люди, представлені там – біженці та військові, – дійсно втікають.О сьомій жителі міста могли почути автора у театрі одного актора «Крик». Поет читав вірші з багатьох своїх збірок. Далі мали автограф-сесію. Усі бажаючі могли свотографуватися із автором. Тож день із Сергієм Жаданом закінчився, а ми чекаємо його у нас знову.


Валерія Самойленко для пресс-служби Днепропетровської молодіжної ради.
Ирина

Ирина

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
Ирина
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться