Чтобы стать автором достаточно или зарегистрироваться

Есть такое настроенье – танцевать всё воскресенье

Ирина, 1317
Концерт гурту «Гражданин Топинамбур», або коли вихідні починаються дійсно добре.
Відкривши концерт піснею «Позитив», фронтмен гурту Роман Забуга не зайвий раз нагадав про важливість гарних емоцій у нашому житті.

Пролунали також добре знані і улюблені шанувальникам «топінамбурів» хіти: «Сахарок», «Принцесски», «Жир», «Фотать и постить», «Загоревший зад», «Выборы».


Символічно знайшла місце у трек-листі колективу і єврейська тематика: одній із найновіших пісень – «Сарафанчик» – глядачі дали найвищу оцінку та підтримали активними танцями. Розпалена публіка відмовилася навіть від антракту, і друга частина концерту продовжилася піснею Джига, на яку, до речі, невдовзі розпочнуться зйомки кліпу.


Не обійшлося і без прем'єри пісні про канікули, з іронічними рядками «хорошо быть овощем». Знайшлося місце і для лірики: під пісні «Медведи» і «Знакомьтесь» більшість залу не лише вдалася до повільних танців, але й підспівувала.

Публіка ніяк не хотіла відпускати хлопців. На біс вони виконали три пісні, серед яких і «Острый». Помітним стало вдале переаранжування деяких пісень. Вони дійсно зазвучали по-новому.


Музиканти гурту «Гражданин Топинамбур» цікаві не лише репертуаром, а ще й яскравими сценічними образами. Підтвердження цьому стала чимала кількість фотографів у залі. А отже невдовзі шукатимемо власні обличчя на колективному фото з гуртом, яке робилося зі сцени.


Рідний Дніпропетровськ та Поплавок зустріли учасників гурту як завжди привітно та радісно. «Гражданин Топинамбур» відповіли нам взаємністю. Хлопці запалювали весь вечір і тримали концерт на високій ноті.

Валерія Самойленко, Ірина Слюсарєва для пресс-служби Днепропетровської молодіжної ради.
Ирина

Ирина

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
Ирина
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться