"Каждого из нас где-то ждут"

Ирина, 1018
Про поетичний вечір Mori в Дніпропетровську.
Сьогодні мали затишний вечір у близькій компанії. Глядачам було потрібно почекати пів годинки, аби усе розпочалося. Врешті решт вийшов Mori. Поет подякував глядачам за підтримку та те, що усі знайшли час аби прийти на поетичний вечір. Глядачі були здивована форматом вечора: автор згадував цікаві історії та веселі жарти. Публіка переважно сміялася, однак вірші у своїй більшості були сумними: «У меня крайне грустные стихи, возможно так я пытаюсь донести до людей что-то важное» — поділився Mori.
Пісня із символічною назвою та значенням «Мне не всё равно» має символічне значення — поет написав її у Донецьку під час свого останнього перебування там. Вона має рядки: «Я никогда не останусь».
Слід також зазначити, що Женя майстерно справлявся з усіма недоліками апаратури та моментами, що відволікали. Він підійшов до їх маскування та описання як талановитий актор.
Глядачі були у захваті не тільки від поезій та пісень, що лунали зі сцени, але і від атмосфери вечора. Люди, які просиділи сьогодні вдома дуже багато втратили.
Автор зачепив усі можливі екзистенційні теми і це зворушило усіх присутніх. Кожен вірш змушував задуматися над своїм життям, над тим, що ми робимо і як жити далі.
Якщо говорити власне про вірші, то: ритміка чітка, вироблена і чітко відграньована автором. Вони вражають зоровими та слуховими образами. Наявність нецензурної лексики не бентежить слухача, через прекрасну обіграність у тексті. Також Mori майстерно грає на гітарі та має чудовий голос, у чому була гарна можливість пересвідчитися.
На прощання Женя сказав: «Я люблю дніпропетровці!» – це взаємно. Поета просто не хотіли відпускати зі сцени. Редакція молодіжної ради теж хоче зізнатися Mori, ми полюбили вас і чекатимемо вашого наступного візиту.
Для тих, хто зацікавився творчістю Mori маємо посилання на його сторінки у Twitter та Вконтакті:
twitter.com/evgeniymori
vk.com/morimori
Валерія Самойленко для прес-служби Дніпропетровської молодіжної ради.
Ирина

Ирина

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
Ирина
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться