Вечір у кабінеті Грибоєдова

Ирина, 1158
«В этом количестве света для меня правила нет»
Вечірній Дніпропетровськ радує своїми подіями! А саме концертом гурту Кабінет Грибоєдова, що пройшов у кафе «Невідомий Пєтровський!»
Зустріч почалася інтимною лінією та плавною, спокійною музикою, яка наближалася до лаунжу. Після перших пісень соліст – Коля прокоментував: «у многих людей возникают вопросы, что же означают две полосы [один з мотивів його пісень – авторська примітка]. Так вот все мы помним тесты на беременность. Они означают, что я готов» Далі пролунало ще декілька пісень подібного ґатунку. В цілому, публіка була розслаблена і сприймала пісні на дуже високому рівні.
Далі пролунали більш напружені пісні типу «Высосу глаз». Особливо автори хотіли б відзначити пісні “Всё классно” та “Мой дом – твой дом”, які зачепили нас своїми текстами та музікальним супроводом!
Також гурт присвятив пісню небесній сотні, зазначивши, що хоч вона і була написана раніше, але багато людей пов’язують її з подіями майдану.
Завершився вечір тим, що Коля подякував бару «Невідомий Пєтровський» і виконав на біс декілька пісень, серед них і «Шатнуло».


Валерія Самойленко, Ірина Слюсарєва для прес-служби Дніпропетровської молодіжної ради.
Ирина

Ирина

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
Ирина
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться