Чтобы стать автором достаточно или зарегистрироваться

На міжнародному фестивалі відзначились юні дніпропетровщани

OleksandrKahay, 1272
Юні вокалісти з Синельникова привезли додому перемогу з Міжнародного фестивалю талантів Файнокрай
26-28 вересня в Запоріжжі на великій сцені місцевого Палацу Культури «Орбіта» відбувся 5й Міжнародний Фестиваль Мистецтв, Науки та Культури «Файнокрай». Його переможцями додому повернулись й творчі хлопці та дівчата з Дніпропетровщини — вокально-хореографічний колектив «Пульсар» та солістка — Емілія Гуменник.

Протягом двох днів юні вокалісти, танцюристи, театрали, циркачі й акробати змагалися поміж собою за звання кращих з найкращих за своїми професійними показниками та віковими категоріями.
Оцінювали ж їхні креатив, майстерність, сценічність й інші профільні показники Зіркові Експерти — Лауреат національних музичних конкурсів та фестивалів, магістр музичного мистецтва, музичний керівник вищої категорії, солістка ансамблю бандуристів, викладач вокального мистецтва — Марія Баранова, Артист цирку вищої категорії, кандидат у майстри спорту зі спортивної аеробіки, майстер спорту з важкої атлетики, Акробат “Московського цирку на проспекті Вернадського” — Олександр Усов, керівник-постановник, художній керівник та режисер театру “Запорізькі Козаки”, балетмейстер вищої категорії — Матєша Олександр Федорович, кандидат у майстри спорту зі спортивної акробатики, повітряний гімнаст та майстер з сучасних танців, викладач акробатики та польовий суддя гала-концерту — Владислав Катін, Лауреат національної премії імені Дмитра Луценка, завідувач кафедри вокалу в Київській дитячій академії мистецтв, Солістка Національної опери України, викладач академічного та сценічного вокалу вищої категорії та Голова Експертної Ради фестивалю Файнокрай — Олена Гончарук.

Підтримували зі сцени юних зірочок своїми виступами та професійними порадами зіркові судді «Файнокраю», профільні чемпіони та майстри й школа танцю «ЖиТо».

Суддям було дуже важко визначитись з переможцями у кожній з номінацій, бо з року в рік професійний рівень творчих дітей та молоді стрімко зростає, а їхні майстерність та креатив зривають шквали овацій та викликають мурашки по шкірі. Але все одно найяскравіші виконавці, а ними серед вокально-хореографічних колективів став «Пульсар» з м. Синельникова, й юна зірочка — Емілія Гуменник, повезли найвищі нагороди до своїх міст та селищ.

Через жалобу та далеко несвяткові настрої в країні, світло в залі та на сцені протягом концертної програми було приглушено, а в фойє проходила акція на підтримку українських військовиків та постраждалих освітніх закладів Сходу України. І вже в понеділок перша партія канцтоварів поїхала до Слов'янську.

У неділю на конкурсантів очікувало захоплююче шоу в кінному театрі на Хортиці, живе невимушене спілкування з козаками, поїздки на конях, майстер-класи з гончарства й ярмарок рукотворів.

Фестиваль пройшов за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства культури України, Асоціації благодійників України, а також Департаменту освіти та науки і Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації.
Організатор проекту — Молодіжна Організація «Наше щасливе життя» (Олександр Кахай)

OleksandrKahay

OleksandrKahay

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
OleksandrKahay
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться