Чтобы стать автором достаточно или зарегистрироваться

Святковий Фестиваль щастя порадував малих та дорослих дніпропетровчан

Kahay, 889
До Дня Конституції України та Дня молоді на Набережній Леніна відбувся міський Фестиваль щастя для всієї родини
28 червня Набережна Леніна від ресторану «Поплавок» і в бік готелю «Парус» ожила ще на початку 10ї ранку — міський Фестиваль щастя відкрився виставкою позитивних фото та малюнків.

Ярмарок рукотворів, який також відбувся в рамках проекту, порадував відвідувачів гарними аксесуарами та прикрасами для дому від майстринь та майстрів хенд-мейду з Дніпропетровську, Дніпродзерджинську, Павлограду, Запоріжжя й Енергодару. Всі бажаючі могли навчитися крутити браслети шамбали, квітчасті обручі на голову та виконувати простенькі мелодії на глиняних свищиках.

Тут ж бо, поряд, відбувалися й безкоштовні творчі майстер-класи — дітям та молоді пропонувалося протягом 30 хвилин оволодіти азами від центру розвитку «Я сам», лабораторія наукових розваг «Весела Наука» відкривала секрети хімії та фізики, а центр екстримального відпочинку «KAVA-Дніпропетровськ» — балансування та рівноваги на балансборді та натягнутих канатах.

Не залишилися без подарунків відвідувачі заходу — ТМ «Вітажуйки» дарувала присутнім свої солодки набори, Компанія «Caparol» — сувенірну продукцію, а Школа фінансового успіху для дітей «ЮніорБанк» — освітні та розвиваючі диски з програмами й іграми та сувенірну канцелярію.

В рамках заходу також було заплановано святкову концертну програму, яку, в зв'язку з трагічними обставинами на Донеччині було відкладено.

Дніпропетровський міський Фестиваль щастя для всієї родини влаштувала молодіжна організація «Наше щасливе життя» за інформаційно-організаційної підтримки Управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

фестиваль щастя в Дніпропетровську
фестиваль щастя в Дніпропетровську
фестиваль щастя в Дніпропетровську
фестиваль щастя в Дніпропетровську
фестиваль щастя в Дніпропетровську
фестиваль щастя в Дніпропетровську
Kahay

Kahay

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
Kahay
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться