З неба на голову

darusia, 1428
Проблема дерев, що падають не звідки, а потрапляють то в людей, то на машини почала хвилювати мене, скажу чесно, випадково. Хоча сама тема після кількаденного шквального вітру так і просилася на зйомку. Тож справа така: нам зателефонували до редакції і сказали, що на машину одного чоловіка впало дерево. І все закінчилося б коротким повідомленням у новинах, якби не одне «але». Про нього я скажу пізніше. Також трохи згодом покажу сюжет.


А тепер трохи про ті ситуації, свідкoм яких мені довелося бути.

Ситуація номер раз. Вона стала відправною точкою інформаційного приводу. Відбулося усе у дворі лікарні швидкої допомоги. Машина опинилася у не той час і не в тому місці. Водій виїжджав з території лікарні і раптом почув тріск. Моментально прийняв рішення тиснути на газ. Та трошки не встиг і отримав гіллякою по багажникові. За словами власника, машина не була застрахована. Фотоапарату у мене із собою не було, тому ділюся із вами скрінами із відео, яке зняв чудовий оператор Андрій Лисенко.
Це — сама гілка.


А це — пошкодження багажника. Плюс врахуйте забиття поверхні, які я стягти з відео не можу — вони масштабні доволі.


Швидко на ситуацію зреагували МНС-ники. Вони буквально за 15 хвилин приїхали і розпилили віття на маленькі шматки. І поїхали далі. Коли ми стояли ще у дворі лікарні, зателефонували ще раз і сказали, що впало ще і на Чичеріна. Ми поїхали і туди. Там обійшлося без травм, як з боку місцевого населення, так і з боку їхніх залізних коней. Але виглядало все більш апокаліптично.

Постраждали від вітру 2 старі акації. Місцеві кажуть, що давно зверталися до комунальників, аби ті дали раду старим стовбурам, але чиновники, як завжди, відмахнулися папірцями.На місці події працювали енергетики. Адже дерева у падінні порвали електродроти.


Ситуація номер три сталася того ж дня. На вулиці Миронова. Просто напроти навчального корпусу №2 Інституту фізкультури. Утім із постраждалим чоловіком зустрілися уже ранком. Він поділився із нами фотографіями події і показав авто. Його прибило сильніше за перше.Це авто було застраховане. Але! Лише від діяльності третіх осіб. Ну, тобто дерево у будь-якому разі не підпадає під перелік осіб. Утім, чоловік був налаштований серйозно і збирався звертатися до юристів і суду. Аби знайти винуватців.

Четверта ситуація сталася вчора на Плеханова. Випадково взагалі засняла її. Одна маленька деталь: вітру не було. Дощу — також. На що, цікаво, посилалися комунальні служби цього разу?


І головне питання: хто стане наступною жертвою дерева? І чи знайдеться людина, яка зможе за це відповісти?
Коментарі комунальних служб ви можете побачити у сюжеті. Адже коментар ми-таки отримали.

darusia

darusia

Віднедавна — мешканка Києва. Дуже сумую за роботою на ТБ та за рідним містом Д.

Добавить в избранное
Автор:
darusia
Теги:

11 комментариев

avatar
0 +
Опасно нынче оставлять автомобили под деревьями, особенно старыми… Да и достаточно новые деревья во шквального ветра ломаются/валятся в самых неожиданных местах…
Пару лет назад у меня в подъезде был подобный случай… шквальным ветром повалило три древних тополя, два из которых по невероятной удаче упали в метре от капота и багажника 99-й…
avatar
1 +
Угу, по всему городу деревья падают. А отличные специалисты из Горзеленстроя вместо того чтобы собрать все жалобы и попилить по-настоящему опасные и аварийные деревья — в парке Глобы пилят… Стягивать бы с их начальничка за каждое упавшее дерево штраф — совсем бы по-другому работали…
avatar
1 +
Зеленстрой — исполнители, им должны подавать заявки балансодержатели. Крайних найти непросто)
avatar
4 +
День Триффидов?)
avatar
1 +
у нас всё проблема. всё ничьё, как было, так и есть. а «любимые» граждане остаются один на один со своими проблемами. ничего нового.
avatar
0 +
Главное, чтоб теперь под предлогом падающих деревьев не начали спиливать здоровые в «неугодных» местах.
avatar
0 +
Ну вот опять. Сегодня около 12:00 напротив магазина «1000 мелочей» на Карла Маркса двух женщин придавило упавшим деревом.
avatar
0 +
Говорят сейчас на Соколе (пер. Экипажный) еще на одну женщину упало дерево. Это уже четвертая жертва.
Вы там поосторожнее.
avatar
0 +
В Днепропетровске упало еще одно дерево: сильно пострадал солдат-срочник
Не знаю на сколько можно верить данному источнику, но такая ситуация с деревьями настораживает.
avatar
0 +
Просто ветер сильный сегодня был, сейчас поутих вроде, но самое главное — халатность спецслужб.
avatar
0 +
мальчик пострадавший умер
Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться