Чтобы стать автором достаточно или зарегистрироваться

Діаманти архітектурного спадку

staf, 2202
Дніпропетровськ! Наче ще такий молодий, а вже стільки побачив. Ти змінюєшся, ти живеш. Дещо у твоєму просторі в'яне, а дещо знов розквітає..
Буду лаконічним: широкому загалу читачів цього блогу напевно добре відома недостатня дбалість мешканців нашого міста по збереженню архітектурного спадку як дореволюційних часів, так і радянської епохи. Руйнування «Дитячого світу» є добрим тому прикладом.
Але іноді складається враження, що не все так погано.
Реставрується у максимально наближеному до первісного вигляді Костел Святого Йосипа
на центральному проспекті


Живе і виблискує чарівним сяйвом справжня перлина, шедевр — колишня Миколаївська церква (у народі Брянська), відома у наш час як Будинок органної і камерної музики. Декому така еволюція може вважатись дещо суперечливою, але я хотів би зробити в першу чергу наголос на художній цінності, й ще раз засвідчити шану архітектору Георгію Туровцю та його поемі, втіленній у камні


Багато хто вважає навколишній пейзаж дещо депресивним. Але не слід забувати, по-перше, про те, що побудована вона на кошти металургійного підприємства для своїх працівників, а по-друге, про те, що окрім виробничих споруд її супутниками є лікарня, технікум, школа та басейн. Як на мене — це не гірше, ніж сусідство з черговим торгівельним центром.
staf

staf

Автор этого замечательного поста

Добавить в избранное
Автор:
staf
Теги:

1 комментарий

avatar
0 +
Жиденький пост) Первый у автора, так что с почином!
Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться