Чтобы стать автором достаточно или зарегистрироваться

Ось вона — Дніпровська єдність!

Наталья, 2466
Сьогодні, 12 квітня, не дивлячись на дощ та холодну погоду, біля 300 дніпропетровців вишикувалися у довгу шеренгу на ж/м «Тополя». Тримаючи у руках прапори, стрічки та інші прикраси з українською символікою, мешканці міста в увесь голос співали гімн, українські пісні та вигукували лозунги, у яких відображається увесь настрій нашого краю, який на сьогоднішній день об’єднує всю Україну.Протягом усього часу патріотів підтримували проїжджаючі вздовж «живого ланцюга» машини, фури і навіть маршрутки і тролейбуси. Поряд дівчата розмальовували обличчя у синьо-жовті кольори, а дехто малював герб посеред дороги.

«Україна єдина! Дніпро – це Україна!», «Схід і Захід разом!» — головні гасла акції. Тут зібралися як студенти, так і дорослі люди з малюками у колясках, як молоді патріоти, так і дідусі з бабусями. Усі вони прийшли, аби підтримати єдність країни, ще раз виступити за те, що Дніпропетровська область навіки у складі України і виказати свою солідарність із іншими областями, де сьогодні усі українці утворювали «живий ланцюг», включаючи і мешканців Криму.

Дніпропетровці трималися за руки у піднесеному настрої і навіть не піддалися на провокації вигукувати лозунги проти «москалів» чи Путіна. Журналістів на події чомусь було зовсім мало.


Крицкова Наталія, 2014
Наталья

Наталья

Журналист

Добавить в избранное
Автор:
Наталья
Теги:

0 комментариев

Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться