Фіалкові поля

darusia, 1487
У нас у місті стабільно проходять виставки фіалок. Колись я поїхала туди по роботі і все… потрапила до секти квітникарів фіалколюбів. Хоча якби навіть рік тому хтось сказав мені, що я добровільно купуватиму квіти (ледь не у промислових масштабах), я б не повірила.
Так от. Сьогодні, коли випала вільна годинка, поїхала пофотографувати. Сподіваюсь, вам сподобається, а я з часом викладу сюди фото своїх квітів. Якщо вони, звісно, колись розквітнуть :)А ще хочеться вірити, що я нікого не повторила із темою.

P.S. Не ображайтесь на кількість ярличків із телефонами колекціонерів і назвами сортів. Прибрати їх не могла :(

Дивитись далі. Багато світлин

Кілька слів про виставку: вони проводяться приблизно раз на 1,5 місяці. Цього разу представлені близько півтисячі сортів фіалок та інших рослин. Щодня з 15 до 16 гуру квітникарства проводять майстер-класи для тих, хто тільки починає розводити фіалки. Кажуть, цікаво дуже. Хоча, скажу чесно, жодна з квітникарок не відмовила мені у відповіді на мої питання, хоча я була там значно раніше за 15 годину. Так от… Трошки тексту.

Починається виставка, як і заведено з часів СРСР з вахтера, що збирає гроші за вхід.
Якщо чесно, я не знаю, як було у СРСР, але чомусь от мені здалося, що було саме так.На невеликій кількості квадратних метрів концентрація фіалок зашкалює:А от далі, шановний мій друже читачу, буде шалений потік фотографій без якихось коментарів :)
Єдине що — зауважу вам на квіточки, які купила сьогодні. Якщо не забуду :-Pdarusia

darusia

Віднедавна — мешканка Києва. Дуже сумую за роботою на ТБ та за рідним містом Д.

Добавить в избранное
Автор:
darusia
Теги:

7 комментариев

avatar
1 +
пахнет там наверное хорошо))
avatar
1 +
к сожалению, они не пахнут)
avatar
0 +
а точно.я забыл это)
зато пахнет свежесть, а я уверен, что там свежесть была.
avatar
0 +
Даш, так себе что-то прикупила? :)
avatar
1 +
да, конечно)) в прошлый раз 10 сортов :) и в этот раз вот эти:и вот ту, что на этой фотке снизу слева — сиреневая с белой каемочкой:
avatar
0 +
Ого, да тебе уже свою выставку устраивать можно.
На третьей ассоциация — вселенная на лепестках.
А мне понравились фиалки крокодильи слезы и humako monique.
avatar
1 +
humako monique мне тоже очень нравится) но это химера — ее размножают не листиками, а как-то по-особенному. поэтому за ней и еще парой приглянувшихся сортов я поеду в следующий раз :)
Чтобы оставить комментарий нужно или зарегистрироваться